Modern Apartment In Napoli + Balcony

  • 90 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 6 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Το Modern Apartment In Napoli + Balcony με 3 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 600 μέτρα από το Βασιλικό Ανάκτορο της Νάπολης. Το διαμέρισμα 90 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του Modern Apartment In Napoli + Balcony είναι εξοπλισμένη με ψυγείο, φρυγανιέρα και φούρνο για τις ανάγκες των επισκεπτών.

Το Καστέλ Σαντ'Έλμο απέχει 2 χλμ. από το διαμέρισμα, ενώ το Καστέλ Νουόβο είναι σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια. Μπορείτε επίσης να επισκεφθείτε την Τζεσού Νουόβο, που βρίσκεται σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από το Modern Apartment In Napoli + Balcony. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι που βρίσκεται σε απόσταση περίπου20 λεπτών με τα πόδια. Το κατάλυμα απέχει 900 μέτρα από το σταθμό λεωφορείων Capolinea Sita και 650 μέτρα από το σταθμό του μετρό Municipio.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Modern Apartment In Napoli + Balcony
Il-Terno All'8 Al Centro Storico Old Town
Τιμή μόνο για κινητά

Il-Terno All'8 Al Centro Storico Old Town

8.6
Έξοχο 326 σχόλια
118 μ από το κατάλυμα
USD 105 USD 95
ανά νύχτα
Panoramic Penthouse In Naples By Wonderful Italy
Τιμή μόνο για κινητά

Panoramic Penthouse In Naples By Wonderful Italy

7.2
Καλό 14 σχόλια
125 μ από το κατάλυμα
USD 159 USD 143
ανά νύχτα
The Nest Of Via Toledo
Τιμή μόνο για κινητά

The Nest Of Via Toledo

8.8
Έξοχο 37 σχόλια
167 μ από το κατάλυμα
USD 155 USD 140
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    2,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςIT063049C2Z4YC4Q9U
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Modern Apartment In Napoli + Balcony;
      Το Modern Apartment In Napoli + Balcony βρίσκεται κοντά σε Royal Palace of Naples.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Modern Apartment In Napoli + Balcony;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Modern Apartment In Napoli + Balcony περιλαμβάνουν San Lorenzo Maggiore Church, Museo Civico Filangeri καθώς και Πιάτσα Μπελίνι.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Modern Apartment In Napoli + Balcony;
      Η διαμονή στο το Modern Apartment In Napoli + Balcony κοστίζει 954€.
    • ❓
      Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Modern Apartment In Napoli + Balcony;
      Το Modern Apartment In Napoli + Balcony δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • MasterCard
      • Visa
      • Carte Bleue
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Modern Apartment In Napoli + Balcony;
      Το Modern Apartment In Napoli + Balcony είναι 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    2,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Modern Apartment In Napoli + Balcony

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο